Top

O nás

Primahubnuti / O nás

Snažíte se zhubnout a stále se vám nedaří? Nevydrží vám motivace a stanovené cíle se vám zdají nereálné? Nevěšte hlavu. A nebojte, nejste v tom sami!

Dnešní doba je velmi uspěchaná a náročná. Kolikrát se v průběhu dne takřka nezastavíme a jídlo bereme jako běžnou součást našeho života, nad kterou se kolikrát ani nezamyslíme. To je samozřejmě špatně. Ze špatné výživy pramení několik civilizačních chorob, včetně depresí atp. Zapomínáme na to, že tělo si zaslouží péči, nejen vnější, ale hlavně vnitřní, ve formě zdravé stravy. A právě proto jsme tady my!

Nejsme v oboru nováčky, díky naší 8leté praxi už zhublo zhruba 12 000 klientů dohromady neskutečných 62 920 kilogramů. Proto vám dokážeme zaručit, že společně dojdeme k nejlepšímu řešení a nasměrujeme vás ke zdravějšímu způsobu života. Vaše tělo vám to s vděčností vrátí ? Všichni určitě víte, co jsou to zdravé potraviny. Ovšem výživných informací není nikdy dost, proto si při konzultaci zopakujeme, co jsou to zdravé potraviny a řekneme si, které potraviny vaše tělo denně potřebuje, aby si doplnilo všechny důležité živiny, vitamíny a stopové prvky. Naše jídelníčky obsahují přesné instrukce k přípravě jednotlivých pokrmů (množství ingrediencí, značku potravin, konkrétní recepty).

Věříte, že se k vysněné postavě dopracujete zdravou stravou? Pokud ano, jste zde správně!

Těšíme se na Vás.