Top

Individuální výživové poradenství, sestavíme vám jídelníček na míru

Primahubnuti / Individuální výživové poradenství, sestavíme vám jídelníček na míru

Asi většina z nás aspoň jednou za život držela nějakou dietu. Pokud patříte k těm, kteří se o to pokoušeli, tak sami moc dobře víte, jak je obtížné dodržovat sestavený dietní plán. Plánování je při hubnutí nesmírně důležité. U nás vám vytvoříme individuální stravovací plán přímo na míru. Nejprve probereme Vaše požadavky, potřeby a cíle. Jsme zastánci toho, že základem kvalitní spolupráce, a ještě kvalitnějších výsledků, je zaručeně vzájemná důvěra. Pro začátek od vás budeme potřebovat několik informací o vaší osobě. Na základě tohoto osobnostního dotazníku pak budeme moci společně vytvořit pro vás plán na míru, díky kterému snáze dosáhnete stanoveného cíle. Moc dobře víme, že dosažení cíle je jedna věc, ale udržení postavy / váhy je věc druhá. Díky našim zkušenostem vám sestavíme takový plán, díky kterému vám vaše dosažená váha vydrží.

Co vám můžeme slíbit?

  • Naučíme vás pravidelně jíst. Spousta lidí si myslí, že čím méně jí, tím snadněji zhubne. To je bohužel velký omyl. Jíst bychom měli pravidelně několikrát denně, a to 3 – 6krát. Složení a gramáž jednotlivých pokrmů je samozřejmě zcela individuální.
  • Vysvětlíme si důležitost živin ve stravě. Slibujeme vám, že vaše tělo po dobu celé diety nebude strádat. Redukcí stravy se nemyslí redukce živin! Vaše strava bude vyvážená a plná těch nejdůležitějších živin pro správné fungování vašeho těla.
  • Budeme vašimi největšími fanoušky. Co si upečeme, to si taky rádi sníme ? Když už se tedy odhodláte a vydáte se s námi na cestu k vysněné postavě, bereme vaše výsledky zodpovědně, i přestože je ta největší část práce pouze na vás. V průběhu celého dietního období vás budeme podporovat. Po celou dobu se na nás můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Jsme tu pro vás ?