Top

Mačingová dieta

Primahubnuti / Diety  / Mačingová dieta

Mačingová dieta

Tato dieta vychází z knihy Antónie Mačingové. Sama autorka se však vyjádřila, že nejde o dietu. Jde o 28 denní detoxikační jídelníček, speciální stravovací program. Hlavním cílem je obnovení důležitých funkcí organismu a orgánů. Díky detoxikaci lidské tělo dokáže daleko lépe vstřebávat a využívat všechny přijaté živiny.

Mačingová upozorňuje, že pro úspěšnou detoxikační kůru je zásadní striktní dodržení navrženého jídelníčku a všech pravidel. Denně byste měli sníst 3 větší jídla doplněná o menší svačiny a vypít až 4 litry čisté, nejlépe převařené vody denně.

Fáze diety:

1. týden – tento týden je zcela bezmasý. Zástupce bílkovin jsou především sýry a vejce v kombinaci s čtyřmi druhy zeleniny, (mrkev, cuketa, brokolice a červená řepa).

2. týden – přidání malého množství masa

3. týden – přidání malého množství sacharidů

4. týden – konec přísně detoxikační kůry

Tato dieta se dodržuje 28 dní a poté je velmi vysoké riziko Jojo efektu. Tělo můžete dál zásobovat pestrou stravou a zároveň budete i hubnout., doporučujeme obrátit se na odborníky na výživu v dietologické poradně, kde Vám výživový poradci vytvoří jídelníček na míru. Potom budete vědět, co vašemu tělu prospívá a po čem budete shazovat kilogramy.

admin

No Comments

Post a Comment