fbpx
Top

Zážitkové hodiny

Primahubnuti / Zážitkové hodiny

Jak taková hodina vypadá? Společně si připravíme jedno hlavní jídlo v reálu. Zážitková hodina zpravidla probíhá u nás na pobočce. Domluvíme se na tom, jaký pokrm budeme vařit a vy si předem nakoupíte ingredience na přípravu daného pokrmu. Díky této službě získáte přeé instrukce k přípravě pokrmů. Se specialistou si vysvětlíte, jaká je nejvhodnější forma přípravy jednotlivých jídel a celkově zpracování potravin. Získáte informace o gramáži jednotlivých pokrmů, včetně doby vaření, dozvíte se také jaké koření je pro vás vhodné pro dochucení jídla a v jakém množství je vhodné jednotlivá jídla vařit. Víme, že čas je drahý a radši jej využijete pro jiné aktivity než přípravu jídla… Proto vám náš proškolený specialista přes výživu rád vysvětlí, jak si předem rozvrhnout přípravu jednotlivých pokrmů co nejefektivněji, abyste v kuchyni strávili co nejméně času.

Další doplňkovou službou je asistovaný nákup, kdy si za doprovodu specialisty uděláte nákup potravin, ze kterých si budete připravovat jednotlivé pokrmy. Naši specialisté vám při nákupu poskytnou co nejvíce informací o jednotlivých potravinách. Vysvětlí vám, jaké potraviny kupovat a proč, a naopak jakým potravinám se raději vyhnout. Pomůžou vám zefektivnit jednotlivé nákupy, stejně jako dieta, i nákup by měl mít svůj stanovený plán. Celkově vás navedou k tomu, abyste se mohli bez problémů držet stanoveného dietního plánu.

Co vám můžeme slíbit?

  • Naučíme vás vařit rychle, chutně a efektivně. Díky profesionálně proškoleným specialistům na výživu si společně vytvoříte rychlé a chutné jídlo z těch nejlepších surovin. A navíc se naučíte s potravinami zacházet šetrně, tak aby si při úpravě zachovaly co nejvíce živin.
  • Řekneme si, jaké potraviny kupovat a kterým se raději vyhnout. Jde nám především o výživu těla, proto klademe důraz na správný výběr potravin. Díky službě asistovaného nákupu si v reálu vyzkoušíme správný nákup těch nejlepších potravin vhodných pro vaše tělo.
  • Budeme pro vás „encyklopedie“ informací z oblasti výživy. Ať už vás napadne cokoliv z oblasti stravování a potravin, nebojte se nás zeptat. Jsme tu pro vás!