fbpx
Top

Bojujete s diabetem, nebo užíváte léky na tlak?

Primahubnuti / Bojujete s diabetem, nebo užíváte léky na tlak?

Zdravotní komplikace u nás nejsou při sestavování jídelníčku problém. Společně probereme všechny možné varianty. Zakládáme si na rovnoměrném rozvržením základních živin do jednotlivých jídel. Diabetikům na základě jejich požadavků sestavíme stravovací plán dle individuálních potřeb s ohledem na regulaci sacharidových potravin, které ovlivňují hladinu glykémie. Z výživy se pochopitelně vylučuje cukr, ale i s tímto se u nás dokážeme „poprat“. Náš tým profesionálů přes výživu si dokáže poradit s diabetiky všech typů.

Zastáváme názor, že všechno souvisí se vším a pokud je tělo nemocné, s uzdravováním se musí začít stravou. Proto i klientům s vysokým krevním tlakem dokážeme sestavit jídelníček tak, aby co nejvíce prospíval jejich tělu a projevené nemoci přinejmenším eliminoval.

Co vám můžeme slíbit?

  • Podrobně rozebereme, jaké potraviny jsou pro vás vhodné a jaké naopak ne. Dieta by měla být bohatá především na bílkoviny, vlákninu, minerální látky a vitaminy. Naopak omezit byste měli živočišné tuky a sůl. Všechno si vysvětlíme a sestavíme vám ideální jídelníček pro vás.
  • Naučíme vás rozložit si jídlo do více porcí denně. Rozložení jídel do více dávek denně vede ke snížení výkyvu glykémie po jídle. Počet porcí na den by měl být alespoň 6.
  • S každým dotazem se na nás můžete kdykoliv obrátit. Ať už se bude jednat o úplnou banalitu, ptejte se. Od toho jsme profesionálové přes výživu, abychom vám poskytli co nejvíce informací.