fbpx
Top

Máte doma dítě, které trápí obezita?

Primahubnuti / Máte doma dítě, které trápí obezita?

Ani tento problém není u nás žádnou překážkou. Řešíme i stravování dětí a problematiku s tím spojenou.

Bohužel neustále roste počet dětí, které mají nadváhu. Dětská obezita je závažný psychosociální, a hlavně zdravotní problém, který naštěstí má své řešení. U nás se vypořádáme s každou překážkou, proto pokud vaše dítě trpí obezitou, máme pro vás řešení. Z vlastní zkušenosti víme, že pokud dítě trápí nadváha, může se jednat o celý problém rodiny a dost často to také bývá odrazem stravovacích návyků celé rodiny. To, jaký má rodina životní styl, jak je ke stravování zodpovědná a zajímá se o zdraví, případně jaké jsou genetické faktory, dost často vypovídá o zdravotním stavu dítěte – v tomto případě obezitě. Společně se tomuto problému podíváme na zoubek. S námi může hubnout celá rodina ? Společně probereme všechny možné varianty, provedeme vyšetření na specializovaných přístrojích a nasměrujeme vás tím správným směrem k vašemu zdraví i zdraví dítěte.

Co vám můžeme slíbit?

  • Poradíme vám, jak dětem připravit zdravá jídla, aby pro ně byla „lákavá“. Ne všechny zdravé pokrmy a potraviny na první pohled vypadají lákavě. My vás přesvědčíme o opaku a dokážeme vám, že vařit se dá zdravě, chutně, a dokonce esteticky ?.
  • Vysvětlíme si, jaké jsou rozdíly ve stravování dětí a dospělých. Děti mají obecně rychlejší metabolismus a potřebují jiné složky potravy v jídelníčku než dospělí. Veškeré informace z této oblasti vám rádi předáme.
  • Budete pod neustálým dohledem? Samozřejmě na základě naší domluvy s vámi budeme pravidelně komunikovat a hodnotit vaše výsledky. Naším cílem je spokojený klient, vše závisí na vzájemné důvěře.